Olej na plátně fixovaném na překližce, 72x87 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: 1870 - ?
Malíř, ilustrátor. Studoval AVU v Praze u M. Pirnera, dále v Drážďanech, Mnichově a Berlíně. Vystavoval s Krasoumnou jednotou. R. 1893 odjel do Ameriky, kde působil jako novinář a sokolský pracovník (vydával sokolské časopisy), věnoval se malbě a ilustracím.