Jaroslav Melka - Korsická taverna

Pastel, 63x54 cm. Signováno vpravo dole Jar. Melka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze a u F. Kupky v Paříži. Maloval figury i krajinu, zabýval se také pracovními a sociálními tématy. Jeho práce jsou zastoupeny v NG v Praze a v Galerii hl. m. Prahy.

78792. Korsická taverna
Dražba ukončena:05.06.2022 20:28:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč