Pastel, 63x54 cm. Signováno vpravo dole Jar. Melka. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu štítek.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze a u F. Kupky v Paříži. Maloval figury i krajinu, zabýval se také pracovními a sociálními tématy. Jeho práce jsou zastoupeny v NG v Praze a v Galerii hl. m. Prahy.