Jaroslav Sodomka - Podvečer

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Sodomka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1919-1975
Malíř. Vystudoval AVU v Praze ve Všeobecné a speciální škole O. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě, především krajině Vysočiny, zachytil krásu, obyvatele a přeměny mizejícího kraje. Vystavoval s posluchači AVU v Praze a horáckými umělci. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Východočeské galerie v Pardubicích.

101215. Podvečer
Dražba ukončena:03.09.2023 20:56:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč