Jindřich Hegr - Červené stromy na židovském hřbitově

Olej na sololitu, 21x26 cm. Signováno vpravo dole J. Hegr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1933-2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč.

vydraženo top
97952. Červené stromy na židovském hřbitově
Dražba ukončena:02.07.2023 20:15:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč