Jindřich Helekal - Jarní kytice

Olej na sololitu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Hlelekal 80. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

27073. Jarní kytice
Dražba ukončena:30.01.2019 19:55:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč