Tempera, 50x66 cm. Signováno vpravo dole J. Sitte. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1888 – 1951
Malíř, pedagog. Studoval v krajinářské škole F. Engelmüllera a F. Jakuba, později u J. Schikanedera. Působil jako malíř a ředitel měšťanské školy v Hostivaři.