Jindřich Stehlík - Procházka v listnatém lese

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Stehlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1991

Jindřich Stehlík
69713. Procházka v listnatém lese
Dražba ukončena:28.11.2021 21:24:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč