Jindřich Veselka - Zima na Prácheňsku

Olej na plátně, 60x92 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Veselka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927-2004
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého a Mináře, čestný rok u V. Pukla. Ve své tvorbě se zabýval užitou grafikou, poté především krajinomalbou, zátišími. Byl členem mnoha uměleckých spolků.

Jindřich Veselka
23677. Zima na Prácheňsku
Dražba ukončena:31.10.2018 21:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč