Jindřich Vlček - Důl Mír - Karviná

Akvarel, 53x122 cm, signováno vpravo dole J. Vlček 1950, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba na spojovaném papíře.

o autorovi: 1885 – 1968
Malíř. Studoval na keramické škole v Teplicích, na Uměleckoprůmyslové škole ve Vídni u Myrbacha-Theinfelda a na AVU v Praze u H. Schwaigera. Bojoval v legiích v 1. světové válce, maloval výjevy z legií. Věnoval se krajinomalbě a figurativní malbě. Tvořil též plakáty, navrhoval známky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

10577. Důl Mír - Karviná
Dražba ukončena:31.05.2017 20:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč