Akryl na sololitu, 94x55 cm. Signováno vpravo dole uprostřed 2019 Jiří Felger. Rámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: Malíř. Syn Jiřího Felgera (1938 – 1986), malíře bez formálního vzdělání, působícího převážně ve Východních Čechách. Jiří Felger ml. za svůj vzor pokládá Mikuláše Medka.