Jiří Jarolím - Příboj

Akryl na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole Jarolím. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

29752. Příboj
Dražba ukončena:28.03.2019 18:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč