Jiří Salajka - Krása ledové plochy

Olej na plátně, 45x30cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
303509. Krása ledové plochy
Dražba ukončena:06.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč