Jiří Salajka - Štafetová předávka

Olej na plátně, 60x48 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
69087. Štafetová předávka
Dražba ukončena:14.11.2021 20:56:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč