MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, 15x9 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
jižní Čechy 19. stol.
68343. Forma na perník
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
724
1 900 Kč
7248
1 800 Kč
9337
1 700 Kč
724
1 600 Kč
7248
1 500 Kč
7807
1 400 Kč
limit (10.11.2021 23:17:22)
7248
1 400 Kč
7807
1 300 Kč
limit (10.11.2021 23:17:18)
7248
1 200 Kč
7807
1 100 Kč
limit (10.11.2021 20:54:59)
7248
1 000 Kč
726
900 Kč
7807
800 Kč
724
700 Kč
7807
600 Kč
457
500 Kč
5807