jižní Čechy 19. stol. - Forma na perník

Dřevo, 15x9 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

jižní Čechy 19. stol.
68343. Forma na perník
Dražba ukončena:11.11.2021 23:01:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč