jižní Čechy konec 19. stol. - Pieta Sedmibolestná

Podmalba na skle, 18x15cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Mírně poškozené. Přiloženo povolení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

jižní Čechy konec 19. stol.
20898. Pieta Sedmibolestná
Dražba ukončena:13.06.2018 21:15:03
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč