Olej na kartonu, 19x25 cm. Signováno vpravo dole Höfner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě mírně poškozena.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1832-1913 Německý malíř.