Josef Balcařík - Při orbě

Olej na plátně, 42x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Balcařík 37. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27045. Při orbě
Dražba ukončena:30.01.2019 19:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč