Josef Bíno - U rybníka

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Bíno. Rám.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

29688. U rybníka
Dražba ukončena:27.03.2019 22:19:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč