Josef Cerman - Červánky v zimě

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vlevo dole Cerman J. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

29012. Červánky v zimě
Dražba ukončena:28.02.2019 18:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč