Josef Cerman - Polní práce

Kombinovaná technika, 35x44 cm, signováno vpravo dole Cerman 25, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

10673. Polní práce
Dražba ukončena:31.05.2017 22:31:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč