Josef D. Černý - Kytice v okně

Olej na kartonu, 40x74 cm. Signováno vpravo dole J.D. Černý. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

28801. Kytice v okně
Dražba ukončena:27.02.2019 19:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč