Josef Hagenbarth - V objetí

Akvarel, 22x15 cm. Signováno vlevo dole Josef Hagenbarth. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884-1962
Narodil se v České Kamenici. Studoval AVU v Drážďanech. Řadil se mezi měmecké umělce. Proslavi se hlavně kresbami z kavárenského a cirkusového prostředí, portréty a zvířecími motivy.

Josef Hagenbarth
31076. V objetí
Dražba ukončena:24.04.2019 22:06:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč