Akvarel, 22x15 cm. Signováno vlevo dole Josef Hagenbarth. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884-1962
Narodil se v České Kamenici. Studoval AVU v Drážďanech. Řadil se mezi měmecké umělce. Proslavi se hlavně kresbami z kavárenského a cirkusového prostředí, portréty a zvířecími motivy.