Josef Jakší - Návrat

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x38 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1874-1908
Narodil se v Bavorově. Sudoval v Praze UMPRUM u prof. Ženíška a Schikanedera a poté AVU.Studijní cesty podnikl do Říma, Benátek, Vídně a Mnichova. Ve své vtorbě se věnoval převážně zobrazení života na jihočeském venkově.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

Josef Jakší
43861. Návrat
Dražba ukončena:30.04.2020 19:37:57
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč