Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x38 cm. Nesignováno. Nerámováno.
o autorovi: 1874-1908
Narodil se v Bavorově. Sudoval v Praze UMPRUM u prof. Ženíška a Schikanedera a poté AVU.Studijní cesty podnikl do Říma, Benátek, Vídně a Mnichova. Ve své vtorbě se věnoval převážně zobrazení života na jihočeském venkově.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.