Josef Kafka - V klášteře

Olej na překližce, 30x26 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kafka 1940. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Josef Kafka
29680. V klášteře
Dražba ukončena:27.03.2019 22:19:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč