Josef Kinzel - Husopaska

Olej na dřevu, 42x26 cm. Signováno vlevo dole J. Kinzel Wien. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

21397. Husopaska
Dražba ukončena:28.06.2018 18:29:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč