Josef Lhota - Život u řeky

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Lhota 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1895 – 1982
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte, J. Schikanedera a M. Pirnera. Věnoval se figurální malbě, portrétu, ilustraci a exlibris. Působil v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

78753. Život u řeky
Dražba ukončena:05.06.2022 21:09:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč