Josef Navrátil - připsáno - Kravaře

Olej na kartonu, 21x21 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložena znalecká doložka PhDr. Františka Koloucha. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

Josef Navrátil - připsáno
31016. Kravaře
Dražba ukončena:24.04.2019 21:00:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč