Olej na kartonu, 21x21 cm. Nesignováno. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Přiložena znalecká doložka PhDr. Františka Koloucha. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.