Josef Netal - Konvolut 2 obrazů: Žena u kostela, Chalupa z Rejsku

Oleje na kartonu, oba 33x43 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Josef Netal
308742. Konvolut 2 obrazů: Žena u kostela, Chalupa z Rejsku
Dražba ukončena:25.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč