Josef Písecký - Skalisko v moři

Olej na kartonu, 20x25 cm, signováno vlevo dole Písecký, rám, zaskleno.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

2683. Skalisko v moři
Dražba ukončena:30.09.2015 19:43:50
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč