Josef Písecký - Milešovka

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J. Písecký 1916. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
114159. Milešovka
Dražba ukončena:24.04.2024 21:31:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč