Josef Ulrich - Veselý chasník

Olej na plátně, 45 x 60 cm, rámováno, signováno vlevo dole.

324. Veselý chasník
Dražba ukončena:24.04.2013 20:35:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč

4 500 Kč 24.04.2013 19:52:15 10