J.R Ruisdael - Venkovské stavení

Lept, 19x27 cm. Signováno dole uprostřed Ruisdael. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozen.

J.R Ruisdael
19059. Venkovské stavení
Dražba ukončena:16.05.2018 20:29:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč