K. Wagner - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na plátně, 90x155 cm, signováno vpravo dole K. Wagner 31, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

5390. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:28.09.2016 20:59:49
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč