K. Dvořák - Dívka

Keramika, výška: 18 cm, signováno K. Dvořák 1938.

Pozn.: Mírně poškozeno.

13872. Dívka
Dražba ukončena:26.10.2017 21:23:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč