Olej na plátně, 48x64 cm, signováno vpravo dole Quinton, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti odborně restaurována. Přiložen útržek - doklad o proběhlé aukci v roce 1981 (Rakousko).