Clement Quinton - Letní pastva

Olej na plátně, 48x64 cm, signováno vpravo dole Quinton, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti odborně restaurována. Přiložen útržek - doklad o proběhlé aukci v roce 1981 (Rakousko).

2649. Letní pastva
Dražba ukončena:30.09.2015 19:11:41
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč