Kamil Lhoták - Vltavské nábřeží

Nejdelší strana: 12 cm

Litografie, 12x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Kamil Lhoták
73508. Vltavské nábřeží
Dražba ukončena:16.03.2022 21:54:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč