Karel Bušek - Selka na zahrádce

Olej na plátně, 55x43 cm, signováno vpravo dole Karel Bušek, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

5245. Selka na zahrádce
Dražba ukončena:28.09.2016 19:15:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč