Karel Kafka - Bez názvu I.

Olej na sololitu, 120x80 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945

vydraženo velký formát
Karel Kafka
82942. Bez názvu I.
Dražba ukončena:28.08.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč