Karel Slabý-Kareš - V parku

Křída, 29x45 cm. Signováno vlevo dole K. Slabý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 – 1972
Malíř. Studoval soukromě u malířů F. V. Danihelky, J. Mráze a J. Jůzla v Pardubicích a na VŠUP u A. Strnadela. Působil v Divadle satiry, kde začal používat jméno Kareš. Orientoval se především na městskou krajinu, snažil se zachytit všední okamžiky a obyčejné předměty. Zúčastňoval se členských výstav SČVU. Ilustroval také dětské knížky svého bratra Jana Slabého.

Karel Slabý-Kareš
304430. V parku
Dražba ukončena:13.04.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.04.2020 19:26:49 6147