Karel Šustek - Pohled na Prahu

Olej na plátně, 61x87 cm. Signováno vpravo dole Šustek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Karel Šustek
90220. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:19.02.2023 21:03:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč