Olej na plátně, 61x87 cm. Signováno vpravo dole Šustek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.