Karel Záhorský - V zahradě

Olej na plátně, 60x42 cm. Signováno vlevo dole Záhorský. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

31190. V zahradě
Dražba ukončena:25.04.2019 19:28:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč