Karl Podlipný - U Labe

Olej na překližce, 50x71 cm, signováno vpravo dole Karl Podlipny 1932, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8685. U Labe
Dražba ukončena:29.03.2017 19:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč