Kombinovaná technika na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Kay 2018. Rámováno.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: Britský pouliční umělec, který vzešel z nechvalně známé, přelomové graffiti scény počátku 80. let. Zaměřuje se na street Art a Pop Art. Jeho práce se neustále vyvíjí a zůstává inovativní, moderní a nutí k zamyšlení.