Klečka - Tanec

Kresba tužkou, 50x33 cm. Signováno vpravo dole Klečka 1942. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

39504. Tanec
Dražba ukončena:16.01.2020 20:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč