MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 63 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
konec 19. stol.
30235. Lovecký tesák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
limit (10.04.2019 19:36:56)
61
2 700 Kč
3398
2 600 Kč
limit (10.04.2019 19:36:50)
61
2 500 Kč
3398
2 400 Kč
limit (10.04.2019 19:36:46)
61
2 300 Kč
3398
2 200 Kč
limit (10.04.2019 19:36:42)
61
2 100 Kč
3398
2 000 Kč
limit (10.04.2019 19:31:32)
61
1 900 Kč
5302
1 800 Kč
limit (10.04.2019 19:31:28)
61
1 700 Kč
5302
1 600 Kč
limit (10.04.2019 19:31:22)
61
1 500 Kč
5302
1 400 Kč
61
1 300 Kč
2332
1 200 Kč
61
1 100 Kč
3398
1 000 Kč
limit (29.03.2019 21:46:46)
4425
1 000 Kč
61
900 Kč
limit (28.03.2019 9:16:55)
4425
800 Kč
3398
700 Kč
61