Konstantin Stoitzner - Vinařské zátiší

Olej na plátně, 105x85 cm. Signováno vlevo dole Konstantin Stoitzner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Původní rám.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1863 – 1933
Rakouský malíř.

Konstantin Stoitzner
111387. Vinařské zátiší
Dražba ukončena:28.02.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč