Neznámý autor - Konvolut 2 prací

1x olej na plátně, pastel, 11x27 cm. 15x16 cm. 1x rámováno, 1x rám, sklo.

Neznámý autor
83378. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:04.09.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.09.2022 19:57:01 2758