Neznámý autor - Konvolut 2 starých italských kreseb

Kresby, 28x20 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

Neznámý autor
95858. Konvolut 2 starých italských kreseb
Dražba ukončena:28.05.2023 21:21:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč