Neznámý autor - Kord pro báňské úředníky R-U, 19. století

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 91 cm

Perleťové střenky, zdobená čepel, chybějíci pochva.

Neznámý autor
111457. Kord pro báňské úředníky R-U, 19. století
Dražba ukončena:28.02.2024 22:21:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč