Krawczuk - Život ve městě

Olej na sololitu, 50x76 cm. Signováno vlevo dole Krawczuk. Olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Krawczuk
19676. Život ve městě
Dražba ukončena:25.04.2018 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč